Kontakt

Välkommen att bli medlem och bidra till att Gnesta blir en ännu mer attraktiv plats att bo och verka på. Klicka på länken här.

Vill du kontakta någon i styrelsen så finns kontaktuppgifter här:

Anne Wallén
e-post: anne.wallen@svenskfast.se 

Kim Jarl
e-post: kim@layout-dekor.se  

Johan Dengg
e-post: johan@dengg.se  

Sonny Löfgren
e-post: sonny.lofgren@telia.com   

Maria Lavman Lysell
e-post: maria.lysell@bredband.net

Staffan Sjögren
e-post: info@traseko.com   

Mikael Sälg
e-post: mikael.salg@ge.com

 Nils-Erik Selin
e-post: nils-erik.selin@gnesta.se  

Johan Rocklind
e-post: johan.rocklind@gnesta.se  

Ann-Sofie Lifvenhage
e-post: ann-sofie.lifvenhage@gnesta.se

Anna Sandklef
Tel: 0158 – 275 263
e-post: anna.sandklef@gnesta.se

En reaktion på “Kontakt

Lämna ett svar till nicole pergament crona Avbryt svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>