Bli medlem

 

Medlemskap kan erhållas av privatperson, företag, förening eller organisation som ställer upp på föreningens ändamål.

Vill du bli medlem, skicka namn, telefon och e-postadress till styrelsens sekreterare genom att skicka e-post till Anna Sandklef: anna.sandklef@gnesta.se

Kontakt

Välkommen att bli medlem och bidra till att Gnesta blir en ännu mer attraktiv plats att bo och verka på.

Vill du kontakta någon i styrelsen så finns kontaktuppgifter här:

 

Anne Wallén
e-post: anne.wallen@svenskfast.se

Kim Jarl
e-post: kim@layout-dekor.se

Johan Dengg
e-post: johan@dengg.se

Mikael Sälg
e-post: mikael.salg@ge.com

Nils-Erik Selin
e-post: nils-erik.selin@gnesta.se

Johan Rocklind
e-post: johan.rocklind@gnesta.se

Ann-Sofie Lifvenhage
e-post: ann-sofie.lifvenhage@gnesta.se

Anna Sandklef
Tel: 0158 – 275 263
e-post: anna.sandklef@gnesta.se

3 reaktion på “Bli medlem

Lämna ett svar till Dan Crona Avbryt svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>